Tunacan Tuna’dan Vura Kıra – Radyo Güneş

Tunacan Tuna’dan Vura Kıra

Tunacan Tuna’dan Vura Kıra
  • 0
  • 0
  • 21 Kasım 2022
  • +
  • -

“Suni Teneffüs” isimli şarkısıyla müzikseverlere 2 yıl önce merhaba diyen genç şarkıcı Tunacan Tuna, yepyeni şarkısı “Vura Kıra” ile sevenleriyle hasret gidermeye hazırlanıyor. Aradan geçen süre zarfında “Klarnet”, “Fena Karıştım” ve “Sar Bak” isimli şarkıları milyonlarca dinleyici ile buluşan sanatçı yeni şarkısı “Vura Kıra” 18 Kasım’da tüm dijital platformlarda beğeniye sunuluyor.

Latin ezgileriyle dikkat çeken yeni şarkısının yaklaşan kış günlerinde dinleyicilerin içini ısıtacağını söyleyen Tuna, “Fena Karıştım” isimli şarkısıyla başlayan söz yazarlığı deneyimini yeni şarkısında da pekiştirdi. Sözlerini babası ünlü söz yazarı Aşkın Tuna ile birlikte kaleme aldığı şarkının beste ve düzenlemesi Esad Fidan’a ait. “Vura Kıra”nın klip yönetmeni, Tunacan Tuna’nın birçok şarkısında klip yönetmeni olarak görmeye alışık olduğumuz Yusufcan Özbilen…

Genç solist, kariyeri sürecinde sinerji yakaladığı isimlerden kafasında ve gönlünde bir “çekirdek kadro” oluşturduğunu ve inandığı bu kadroyla yol arkadaşlığı yaptığı işlerin hem çalışma anlarının hem de sonuçlarının kendisini mutlu ettiğini dile getirdi. Şarkının klibinde ise sanatçıya ünlü Tiktoker Nurseli Aksoy’un yanı sıra sanatçının yakın arkadaşları da eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir