Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu - Bekletme

  • Anasayfa
  • Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu - Bekletme

Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu - Bekletme

  • Ekleyen: admin
  • Tarih:

Ege Çubukçu ile tanışarak 2 yıl boyunca vokalistliğini yapan Pamir Saraçoğlu, Çubukçu ile işbirliği yaptığı “Bekletme” isimli yeni single’ını yayımladı

Üniversite yıllarında kendisi gibi İzmirli olan, müzik sektörüne tarzı ve çalışmalarıyla damgasını vuran Ege Çubukçu ile tanışarak 2 yıl boyunca vokalistliğini yapan Pamir Saraçoğlu, Çubukçu ile işbirliği yaptığı “Bekletme” isimli yeni single’ını Avrupa Müzik markasıyla yayımladı.

Sözü Zeynep Talu, müziği Aytekin Kurt imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Aytekin Kurt ile Duran Genç tarafından yapıldı. Mix ve masteringi Duran Genç imzalı şarkının kayıtları ise DNA Sound Lab Stüdyo’da alındı.

90’lar ve 2000’ler R&B / Hip-Hop’ında müzik kişiliğini bulup kendi tarzıyla harmanlayarak oldschool ile newschool’un kesiştiği bir karakterle ilerleme yoluna koyulan Saraçoğlu, Çubukçu ile sahne serüveni sırasında Yıldıray Gürgen ile “Romantik Komedi” ve “Sevimli Tehlikeli” filmleri için soundtrack çıkardı.

Müzik hayatına kültür sanat yönetimi yüksek lisansı yapmak için ara vererek Barselona’ya taşınan Pamir Saraçoğlu, Türkiye’ye geri döndükten sonra uzun yıllar tanıştığı Aytekin Kurt ile yeni bir projeye başlamaya karar verdi ve “Bekletme” isimli şarkısını hazırladı. Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu “Bekletme” isimli R&B / Soul tarzındaki yeni çalışmayı tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.