Yeliz Tek’ten Retro – Radyo Güneş

Yeliz Tek’ten Retro

Yeliz Tek’ten Retro
  • 0
  • 0
  • 17 Ekim 2022
  • +
  • -

Yeliz Tek ilk single çalışması “Güllerim Soldu” dan sonra “Yeni Dünya” adlı maxi single çalışmasının ardından anonim bir türkü olan “Muallimi” farklı bir saund ile ancak özüne hakim bir şekilde seslendirmişti.

Sanatçı geçtiğimiz günler de katılmış olduğu ulusal bir tv programında Muallim şarkısı radyolar da top 50 hatta 40’ larda yer aldı.

Biz de şaşırdık dedi. Birbirine benzeyen şarkılardan dolayı sektör de farklı bir sey hemen karşılık buluyor diyerek sözlerini sürdüren sanatçı;

Ben ne yaptım ise tek başına yaptım adım gibi Yeliz Tek tırnaklarım ile kazıya kazıya bu günlere geldim beni severek dinleyen sevgili hayranlarım ile bir aile olduk dedi.

Ünlü bir aranjörle süpriz bir şarkı ile çok yakında sevenlerim ile bulaşacağım diyen Yeliz Tek yine bizleri şaşırtacak gibi görünüyor.

Yeliz Tek yepyeni çalışması öncesi Yeni Dünya EP sinde ki ” Retro” isimli çalışması ile yeniden radyolarda sizlerle buluşuyor.

2020 yılında Okan Aki’ nin aranjörlüğünü yaptığı “Retro” nun sözü ve müziği Okan Aki ve Burak Konyar’a ait “Retro” isimli single bir de akustik klip çekeceği müjdesini veren Yeliz Tek mevcut pop saundunun dışında farklı enstrümanlar ile bizleri şaşırtacağını belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir