Selin Nostalji Serisine Devam Ediyor – Radyo Güneş

Selin Nostalji Serisine Devam Ediyor

Selin Nostalji Serisine Devam Ediyor
  • 0
  • 0
  • 21 Kasım 2022
  • +
  • -
Kendine has vokal tarzı ve güçlü sesi ile son dönemin ilgi toplayan isimlerinden Selin, Nostalgia Sessions serisine bir yenisini daha ekleyerek Sezen Aksu’nun unutulmaz ”Bu Gece” şarkısını yorumluyor.
İki dilli seslendirdiği şarkıların yanı sıra Türkçe ve yabancı şarkıları seslendirerek Hem Türkiye’de hem de Global işbirliklerini de bir yandan sürdüren genç sanatçı, kariyerini inşa etmeye devam ediyor.
İngilizce şarkılarıyla global arenada da dikkatleri üzerine çeken Selin, viralde başarıya ulaştığı cover şarkılarına bir yenisini daha ekliyor. Sezen Aksu’nun muhteşem pop klasiği Bu Gece, Selin’in yorumuyla Nostalgia Sessions adını verdiği EP’sine eklenerek yeniden hayat buluyor.
Selin, tekrar seslendirdiği ”Bu Gece” şarkısını seçme nedenini şu sözlerle dile getiriyor: ”Bu şarkı hem arkadaşlarım arasında çok dinlenilen hem de ailemin zamanında çokça dinlediği bir çalışma. Şarkının vokal tekniği ve söyleyiş tarzı sıradışı. Zor bir şarkı olmasına rağmen zevk alarak hazırladığım bir çalışma oldu. Aynı zamanda prodüktörlüğünü babam üstlenirken, bu süreç benim için çok daha eğlenceli ve öğretici oldu. 90’lara imza atmış olan bu değerli şarkıyı hakkıyla okumanın verdiği gururla paylaşmak isterim. Umarım sizler de beğenirsiniz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir