Gülşah Tanrıöver ‘den Sonbahara İddialı Giriş – Radyo Güneş

Gülşah Tanrıöver ‘den Sonbahara İddialı Giriş

Gülşah Tanrıöver ‘den Sonbahara İddialı Giriş
  • 0
  • 38
  • 8 Ekim 2021
  • +
  • -

        Geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ”Aşk Adam Seçer Mi” nin ardından çok ara vermeden müzikseverlerle buluşan başarılı sanatçı ”Gülşah Tanrıöver” yeni şarkısı ”Ağrılarım Var” ile tüm müzik platformlarında yerini alarak sonbahara iddialı bir giriş yaptı.

        Sözü ve müziği ”Gülşah Tanrıöver”e, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait olan şarkının vokallerinde ise “Gülşah Tanrıöver”e, Mustafa Ceceli’nin eşsiz sesi eşlik ediyor.

CCL stüdyolarında kaydedilen ve uzun süredir titizlikle çalışılan şarkının klibi ise Nevşehir’in doğaüstü güzelliğiyle meşhur, büyülü bölgesi Göreme’de Divan Cave Otel ve Uçhisar’da Curcuna Gece Klübü’nde çekildi.

Yönetmenliğini A.Ulvar Tanrıöver Yaptı

        Yönetmenliğini A.Ulvar Tanrıöver’in üstlendiği klip, kalabalık bir ekip eşliğinde 1 günde tamamlanırken başarılı sanatçının yenilikçi imajı da dikkat çekti.

Sanatçı ”Gülşah Tanrıöver”, uzun süredir her projesinde Mustafa Ceceli’nin de desteğini alarak müzik sektöründe emin ve kalıcı adımlarla yürümeye ve üretmeye devam ediyor.

Yeni şarkısıyla sevenlerinin duygularına tercüman olacak olan “Gülşah Tanrıöver”; her insanın yaşadığı sıkıntılardan dolayı ağrılarının ve sancılarının olduğunu dile getirerek tüm dinleyicilerine iyi gelmesini diledi.

Aşk’ın en ağrılı ve en sancılı hallerini anlatan şarkının sözlerine eşlik eden iddialı altyapısı ”Gülşah Tanrıöver”in güçlü sesiyle birleşince tam bir müzik ziyafetine dönüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir