Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk'ten Yeni Yıl Sürprizi

  • Anasayfa
  • Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk'ten Yeni Yıl Sürprizi

Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk'ten Yeni Yıl Sürprizi

  • Ekleyen: admin
  • Tarih:

Ayla Çelik ve ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, yepyeni bir projede buluştu.

Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk, müzik dünyasına damga vuran “Bağdat” düetinin ardından yine çok ses getirecek bir şarkıya imza attı. İki ünlü sanatçı, “Şiki Şiki Baba” şarkısını “Parti” adıyla yeniden yorumladı. İlk kez yılbaşı gecesi yayınlanan şarkıda ikiliye çok sayıda ünlü isim eşlik etti.

 

Müzik dünyasının sevilen seslerinden Ayla Çelik ile ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, yeni bir single projesinde buluştu. Daha önce “Bağdat” düeti ile müzik listelerinin zirvesine çıkan

ikili, bu kez anonim şarkı “Şiki Şiki Baba”yı seslendirdi.

 

YENİ VERSİYONUN ADI “PARTİ”

 

Sürpriz proje için “Şiki Şiki Baba”nın sözleri yeniden yazıldı. Aranjörlüğünü Serkan Ölçer’in üstlendiği şarkıda Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk’e Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Serdar Aslan, Ece Ölçer, Mustafa İpekçioğlu, Baran ve Barış Solar ile Sedef Pala da eşlik etti.

 

KLİPTE ÜNLÜ İSİMLER ROL ALDI!

 

Şarkının klibi Bahçeköy’deki Saklı Koru Evleri’nde çekildi. Klipte ünlü dostları da Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk’ü yalnız bırakmadı. İki sanatçı, çok sayıda ünlü isimle birlikte kamera karşısına geçti.

 

YILBAŞINDA TV8 EKRANINDAYDI!

 

Yönetmen koltuğunda Beyazıt Öztürk ve Fatih Ahmet Kaya’nın oturduğu sürpriz çalışma, ilk kez yılbaşı gecesi saat tam 24.00’te TV8’de ekranlarındaydı.

“Parti” single’ı, 1 Ocak’tan itibaren Sony Music Türkiye etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.