Sura İskenderli - Bir Daha Yak

  • Anasayfa
  • Sura İskenderli - Bir Daha Yak

Sura İskenderli - Bir Daha Yak

  • Ekleyen: admin
  • Tarih:

Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ''Bir Daha Yak'' şarkısı ile hızlı bir yükselişe geçerek listelerin zirvesini zorlayan genç sanatçı son günlerde yoğun konser maratonuyla gururlu başarısının heyecanını yaşıyor.

Küçük yaşlarda kendi söz ve bestelerini yapmaya başlayan ''Sura İskenderli'' kısa sürede büyük kitlelere ulaşarak ''Bir Daha Yak'' şarkısı ile
100 Milyon'un üzerinde bir etkileşimle kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekti.
 
Türkiye ve Avrupa'da ki yoğun konser takvimiyle sevenleriyle buluşmaya devam eden ''Sura İskenderli'' 2019 Altın Kelebek Ödülleri'nde,
''Yılın Şarkısı'' kategorisinde aday gösterildi.

Müzikseverler tarafından çok sevilen ve herkes tarafından paylaşılan şarkısı ile sektördeki yerini sağlamlaştıran Azerbaycanlı güzel sanatçı samimi hali ve özgün tarzı ile hem sosyal medyada hem de YouTube'da milyonların gönlünü fethetti.
 
Her paylaşımının milyonlarca beğeni aldığı ''Sura İskenderli'' radyo ve müzik kanallarının yanı sıra müzik yorumcularından da tam not aldı.
 
''Sura İskenderli'' ''Bir Daha Yak'' Wediacorp Music etiketiyle tüm müzik platformlarında, klibi ise ''suramusic'' Youtube kanalında yayında!