Çok Sevilen Şarkının 2.Versiyonu Geldi

  • Anasayfa
  • Çok Sevilen Şarkının 2.Versiyonu Geldi

Çok Sevilen Şarkının 2.Versiyonu Geldi

  • Ekleyen: admin
  • Tarih:

Rock müziğin başarıyla yükselen ismi Oğuzhan AYDEMİR, moda grubundan bağımsız olarak single çalışmasını dinleyenlerle buluşturdu.

Daha önce yayınladığı’’ Ahu Gözler’’ şarkısı sevenleri tarafından tam not alırken , Aydemir kendi  şarkısına cover yaparak  yeni bir soluk getirdi.

 Kınay Production etiketiyle tüm dijital Platformlarda yerini alan sanatçı müzik listelerinde yükselişini devam ettiriyor.

Kendi Klibini Kendisi Çekti!

Kınay Production etiketiyle yayınladığı , ‘’Ahu Gözleri ‘’ şarkısını klibiyle taçlandıran başarılı rock sanatçısı, şarkısının bu versiyonunu dinleyenlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Taksim’de halkın arasında klibini tamamlayan sanatçı  klibinin yönetmenliğini kendisi üstlendi.

Müzik çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiren Aydemir ,  aynı zamanda grubu olan ‘’Moda’’ ile ssahne çalışmalarına devam ediyor.  Henüz yeni yeni ismini duyuran Moda sahnelerinde çok sevilen cover parçalarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Şarkılarda herkes kendini buluyor!

   Şarkılarında hayatımdan özetler anlatıyorum diyen sanatçı,’’ insanlar dinlediklerinde şarkılarımı hislerinin aynası olarak görüyor , o yüzden benim şarkılarım gerçek ‘’ diyerek sözlerini tamamladı. Sözü ve bestesi kendisine ait olan birçok parçayı dinleyenlerle buluşturmak için sabırsızlanan sanatçı, çok yakında eğlenceli bir şarkıyla hislerini anlatacak!