Sehabe ve Aydilge'nin yeni düet çalışması "BİR AYDA UNUTURSUN"

  • Anasayfa
  • Sehabe ve Aydilge'nin yeni düet çalışması "BİR AYDA UNUTURSUN"

Sehabe ve Aydilge'nin yeni düet çalışması "BİR AYDA UNUTURSUN"

  • Ekleyen: admin
  • Tarih:

Rap müziğin iddialı ismi Sehabe, pop-rock müziğin başarılı ismi Aydilge ile ''BİR AYDA UNUTURSUN'' şarkısı için bir araya geldi.

 

Söz ve bestesi ünlü rapçiye düzenlemesi ise Haşim Berk Acerçelik’e ait şarkıyı beraber seslendiren Sehabe ve Aydilge şarkının klibinde de rol aldılar.    

Daha önce de 2013 yılında 'Sen'' adlı düete de imza atan ve dönemi için rekor bir rakam olan 15 milyon izlenmeye ulaşan video klipten sonra, ikilinin hayranları uzun süredir yeni bir düetin haberini bekliyorlardı. 
 
Sehabe'nin klip yönetmenliğini de Haşim Berk Acerçelik, üstlendi. 
 

Rap müziğin popülerleşen ve hit isimlerinden Sehabe, ''Ben diss atıp kişisel polemikler yaratmak yerine kalemimle ve duygularımla iyi müzik yapmaya vakit harcıyorum. Bu şarkıda da güzel duyguları ifade etmeye çalıştım''. ''Bir Ayda Unutursun'' iki sanatçının da hayranlarına güzel bir sürpriz oldu. Klip için konuşan Aydilge ise '' Bizim klibimizde para pul, lüks arabalar, altın kolyelerle hava atma gibi bir durum olsun istemedik. Sehabe ve ben daha çok kırılmış kalplerin ve insani duygulara unutulan hislere odaklandık çünkü değer verdiğimiz şeyler bunlar'' dedi.